Cała Polska

WYBIERZ MIASTO

 
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności (Cookies)
TRIVERNA.pl

Często Zadawane Pytania.

Jak działa Cuppon.pl?

Cuppon.pl jest internetową platformą lokalnych promocji, na której pojawiają się niewiarygodnie korzystne oferty z Twojej okolicy z rabatami od 40% do 90%. Sztuka polega na wykorzystaniu siły nabywczej grupowych zakupów! Każdego dnia proponujemy najlepszą ofertę w Twojej okolicy w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferta jest ważna tylko wtedy, gdy kupi ją określona ilość osób. Jeżeli oferta uzyska minimalną ilość kupujących w czasie jej trwania, otrzymasz bon za pośrednictwem naszego serwisu. Wydrukuj bon i wykorzystaj go w odpowiadającym Tobie terminie. Zaglądaj do nas codziennie, na pewno zaskoczymy Cię niesamowitymi ofertami.

Jak mogę kupić ofertę?

Jeśli interesuje Cię oferta z konkretnego miasta, wystarczy kliknąć „Kup Teraz” przed upływem czasu oferty. Jeśli minimalna liczba sprzedaży ofert zostanie osiągnięta, oferta zostaje aktywowana. W przypadku, gdy oferta nie zostanie zakupiona przez wymaganą minimalną liczbę Użytkowników, Twoje konto płatnicze nie zostaje obciążone żadnymi kosztami. Polecaj zatem interesującą Cię ofertę swoim znajomym!

Czy moge kupić więcej niż jeden bon?

Liczba bonów na osobę jest nieograniczona, zatem jeśli jakaś oferta naprawde Cię fascynuje, to możesz kupić o wiele więcej.

Co się dzieje, jeśli nie znajdzie się minimalna liczba chętnych?

Jeśli oferta nie osiągnie minimalnej liczby chętnych w czasie jej trwania, oferta zostaje nieaktywna i nie dochodzi do skutku. Wszystkie osoby, które zgłosiły chęć zakupu oferty, nie zostaną obciążone żadnymi kosztami. Zaglądaj częściej i zapraszaj swoich znajomych, aby mieć pewność, że oferta, z której chcesz skorzystać uzyskała minimalną liczbę chętnych!

Kiedy mogę zrealizować zakupiony bon?

Jeśli oferta uzyskała minimalną liczbę chętnych i została aktywowana, użytkownik może wykorzystać bon w terminie ważności umieszczonym w opisie oferty, jak i na samym bonie.

Czy muszę realizować zakupiony bon tego samego dnia?

Nie musisz wykorzystać bonu w dniu zakupu! Każda oferta zawiera termin ważności, który jest przeznaczony na wykorzystanie bonu w dogodnym dla Ciebie terminie.

Gdzie mogę znaleźć mój bon?

Wszystkie zakupione bony znajdują się w zakładce Moje Zakupy.

Jak mam skorzystać z zakupionego bonu?

Po zakupieniu bonu, gdy oferta została aktywowana i jej czas trwania zakończył się, należy zalogować się w serwisie cuppon.pl, następnie przejść w zakładkę Moje Zakupy. W tym dziale dostępne są wszystkie zakupione bony. Należy wydrukować wybrane bony i wykorzystać je w dogodnym terminie. Na wydruku umieszczona będzie instrukcja, jak postępować z bonem.

Czy muszę wykorzystać całą wartość bonu?

Podczas wizyty u Partnera należy wykorzystać całą wartość bonu na przeznaczoną ofertę, ponieważ jest on ważny tylko raz. O ile nie stwierdzono inaczej w wymaganiach oferty.

Czy mogę łączyć bon z innymi promocjami?

Bon obejmuje tylko i wyłącznie ofertę, na którą został przeznaczony i nie wolno go łączyć z innymi promocjami. O ile nie stwierdzono inaczej w wymaganiach oferty.

Czy moje konto jest obciążane kosztami od razu?

Środki płatnicze zostają przelane dopiero w momencie aktywowania oferty, czyli po osiągnięciu minimalnej liczby chętnych. Do momentu uzyskania minimum, Twoje konto nie jest obciążane żadnymi kosztami, ale jedynie odpowiednia kwota jest zablokowana na czas trwania oferty.

Co jeśli Partner, który miał zrealizować bon, zamknął firmę, ogłosił upadłość?

Jeśli doszłoby do takiej sytuacji Cuppon.pl gwarantuje zwrot kosztów poniesionych na zakup bonu.

Jak zacząć współpracę z Cuppon.pl?

Jeśli prowadzisz firmę, chcesz zwiększyć jej przychody i jesteś zdecydowany na współpracę z Cuppon.pl, to zapraszamy Cię do działu Cuppon Dla Biznesu.

Kiedy Cuppon.pl będzie w moim mieście?

Mamy nadzieję, że już wkrótce! Jeśli chcesz, aby Cuppon.pl był w Twoim mieście napisz do nas skąd jesteś i z jakiej oferty wspólnie ze znajomymi chciałbyś/chciałabyś skorzystać.


Oszczędzaj nawet do 90%

Codziennie nowe restauracje, Spa, fitness
kino i wiele więcej w Twoim mieście!

Zamów Newsletter za darmo i otrzymuj niewiarygodne oferty!