Cała Polska

WYBIERZ MIASTO

TRIVERNA.pl

Praca.

Jesteś zainteresowany nową pracą? Nowym stanowiskiem? Masz już wiedzę i doświadczenie? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas! Prześlij CV pod adres e-mail: praca@cuppon.pl

Kierownik Sprzedaży / Key Account Manager

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie umów współpracy z Partnerami (Usługodawcami) w danym regionie z branży gastronomicznej, rozrywkowej, hotelarskiej, Spa&Wellness, fitness
- Bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z Partnerami
- Ustalanie wspólnie z Partnerem szczegółów oferty prezentowanej na Cuppon.pl
- Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Partnerami

Oczekujemy:

- Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych, w kontaktach na poziomie właścicieli oraz wyższej kadry zarządzającej w sektorze usługowym
- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe
- Zdolność negocjowania i łatwość nawiązywania relacji z klientami
- Dyspozycyjność oraz zaangażowanie
- Dodatkowym atutem będzie znajomość następujących branż usługowych: gastronomia, rozrywka, hotele, Spa&Wellness, fitness
- Nastawienie na wyniki

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznym zespole osób posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe
- Możliwość rozwoju oraz długoterminowej współpracy
- Udział w unikatowym szybko rozwijającym się projekcie
- Atrakcyjne, zorientowane na wyniki wynagrodzenie

Stanowisko dotyczy następujących regionów: Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Śląsk

Oszczędzaj nawet do 90%

Codziennie nowe restauracje, Spa, fitness
kino i wiele więcej w Twoim mieście!